Twój Styl Okna

Profesjonalna dekoracja okien.

 
Nasza OFERTA


W naszym studio dekoracji okien wykonujemy kompleksowe usługi aranżacji okien i innych elementów dekoracji wnętrz, z użyciem wszelkiego rodzaju tkanin dekoracyjnych i obiciowych.
Spośród innych elementów dekoracji wnętrz oferujemy: kapy na łóżka, narzuty, pokrowce na meble, obrusy, poduszki - tak, aby wprowadzić jednolity styl w całym pomieszczeniu.

Nasze realizacje wykonujemy we wnętrzach prywatnych i komercyjnych, a dla tych ostatnich oferujemy wymagane przepisami bezpieczeństwa tkaniny trudnopalne: „Trevira CS”.

Zapewniamy, że gdy tylko dokonasz wyboru tkaniny i karnisza - resztą my się zajmiemy.

Jako pomoc przy wyborze konkretnej dekoracji okien oferujemy katalogi ze zdjęciami. Służymy radą i pomocą w zakresie doboru elementów aranżacji okien, które będą najbardziej pasować do danego typu wnętrza. Pomagamy wybrać rodzaj i kolorystykę materiałów używanych do dekoracji okien, a ponadto rzeczowo i przystępnie przedstawiamy wszelkie wady i zalety, jakie posiada konkretna aranżacja okien. Dbamy o to, aby nasze aranżacje były trwałe, estetyczne i jednocześnie tworzyły klimat, w którym użytkownik będzie się dobrze czuł.

Równocześnie informujemy, że można także dokonać u nas zakupu samych artykułów do dekoracji wnętrz, bez korzystania z naszych usług.
Sprzedajemy: tkaniny, karnisze, szyny, dodatki do dekoracji okien i wiele różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych do uzyskania właściwego wyglądu całej aranżacji.

JAK PRACUJEMY

W swojej pracy stawiamy na: kreatywność, doświadczenie, profesjonalizm i uważne słuchanie Klienta.
Naszym celami są: niepowtarzalność rozwiązań, jakość wykonania i zgodność z Twoim stylem.
Realizujemy nasze usługi zarówno dla Klientów, którzy dobrze wiedzą czego chcą jak i dla tych, którzy całkowicie zdają się na nasz gust i doświadczenie.
W zależności od tego, wypracowaliśmy już sobie zróżnicowane podejście do wyboru tkanin i projektowania.

Nasza kompleksowa usługa dekoracji okien obejmuje:

- Wstępne sugestie i porady (najlepiej po odwiedzeniu miejsca wykonania aranżacji).
- Projekt okna i wycena (w wyborze konkretnego rozwiązania pomogą liczne katalogi dekoracji okien).
- Skompletowanie materiałów do realizacji projektu.
- Usługa szycia.
- Zawieszenie dekoracji.

Każdy etap naszej pracy jest starannie przemyślany, gdyż dbamy od dobre efekty i szanujemy czas naszych klientów. Nasze studio dekoracji okien to miejsce, gdzie powstają pomysły na wyjątkowe aranżacje okien. Realizujemy coraz to nowe pomysły na dekoracje okienne. Śledzimy na bieżąco trendy panujące na rynku, wybierając to, co najbardziej ciekawe ale i praktyczne. 
W procesie tworzenia pięknych wnętrz, aranżacje okien odgrywają ważną rolę. Tworzymy takie rozwiązania, które sprawiają, że pomieszczenia nabierają wyjątkowego charakteru.

Oferujemy szeroki wybór tkanin dekoracyjnych i obiciowych.
Na szczęście dla nas i dla naszych Klientów - robimy to, co naprawdę lubimy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu.
____________________________


Strona Główna TWOJ STYL OKNA